ظریف ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار

ظریف: ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار درمان سرطان سرطان پروستات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل البغدادی در سوریه است / شرکت اطلاعات عراق

رئیس دفتر اطلاعات و مبارزه با تروریسم در وزارت کشور عراق در گفت‌وگو با شبکه “فاکس نیوز” اعلام کرد، ابوبکر البغدادی هنوز زنده است و در مناطقی در سوریه، در نزدیکی

البغدادی در سوریه است / شرکت اطلاعات عراق

شرکت اطلاعات عراق: البغدادی در سوریه است

عبارات مهم : روسیه

رئیس دفتر اطلاعات و مبارزه با تروریسم در وزارت کشور عراق در گفت وگو با شبکه “فاکس نیوز” اعلام کرد، ابوبکر البغدادی هنوز زنده است و در مناطقی در سوریه، در نزدیکی مرزهای عراق به سر می برد.

به گزارش ایسنا، ابو علی البصری، مدیر دفتر اطلاعات و مبارزه با تروریسم در وزارت کشور عراق تاکید کرد: بروزترین اطلاعات ما حاکی است او در شهرک هجین واقع در سوریه در ۱۸ مایلی مرزهای عراق و سوریه در داخل استان دیر الزور است.

البصری به شبکه فاکس نیوز گفت: اطلاعات تازه راجع به محل اختفای البغدادی تنها چند روز است که به دست شرکت اطلاعات عراق رسیده و این اطلاعات جهت انجام حمله ای چند جانبه و یکسان با همراهی یگان های روسیه و سوریه استفاده خواهد شد.

البغدادی در سوریه است / شرکت اطلاعات عراق

طبق گزارش این شبکه آمریکایی، سرتیپ یحیی رسول، سخنگوی وزارت دفاع عراق نیز گفت، البغدادی که جهت او جایزه ۲۵ میلیون دلاری جهت هرگونه اطلاعاتی که به بازداشت او بینجامد، در نظر گرفته شده است در تلاش است در منطقه مرزی در شرق رود فرات بماند. ممکن است در حال حاضر در شهرک الشدادی سوریه در استان حسکه باشد.

وی تصریح کرد: مخفی شدن جهت او در صحرای سوریه کار مشکل نیست.

رئیس دفتر اطلاعات و مبارزه با تروریسم در وزارت کشور عراق در گفت‌وگو با شبکه “فاکس نیوز” اعلام کرد، ابوبکر البغدادی هنوز زنده است و در مناطقی در سوریه، در نزدیکی

همچنین هشام الهاشمی، عضو کمیته آشتی ملی عراق و پژوهشگر پرسشها افراط گرایی و تروریسم که به عنوان مشاور نزد دولت عراق و دولت های بعضی کشورها در زمینه داعش فعالیت می کند، تاکید کرد، البغدادی به طور دقیق آخرین بار در تابستان ۲۰۱۷ رصد شده است هست، زمانی که در استان نینوای عراق در نزدیکی موصل بود.

الهاشمی تاکید کرد: من با بعضی افرادی که البغدادی را می شناختند و همچنین بعضی معاونانش ملاقات داشتم، آنها گفتند، او بدون ماشین یا محافظ شخصی و تنها به همراه سه تن رفت و آمد می کند که آن سه تن پسر، داماد و دوستش است که بعضا راننده او نیز محسوب می شود.

وزارت دفاع روسیه اواسط ژوئن ۲۰۱۷ گفته بود، اطلاعاتی را راجع به فوت البغدادی در نتیجه حمله نیروهای روسیه در ۲۸ مه ۲۰۱۷ در نزدیکی رقه سوریه بررسی می کند، ولی بعد از آن اظهار داشت که سرکرده داعش کشته نشده و تنها زخمی شده است است.

البغدادی در سوریه است / شرکت اطلاعات عراق

البغدادی با نام واقعی ابراهیم عواد ابراهیم البدری جهت نخستین بار در ژوئیه ۲۰۱۴ در ملأعام ظاهر شد؛ زمانی که از مسجد “النوری” موصل خلافت خود خوانده داعش در عراق و سوریه را اعلام کرد. از آن وقت به بعد رسانه ها بارها اخباری راجع به کشته شدن او منتشر کرده اند که هیچ یک تایید نشده است.

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | نزدیکی | اطلاعات | تروریسم | اطلاعات | وزارت دفاع | وزارت کشور | ابوبکر البغدادی | مبارزه با تروریسم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs