ظریف ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار

ظریف: ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار درمان سرطان سرطان پروستات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث تایید حکم 3 بار قصاص عامل جنایت خانوادگی

قضات دیوانعالی کشور، حکم سه بار قصاص پسر کینه‌جو را تأیید کردند که در جنایتی هولناک پدر، مادر و پدربزرگش را با چاقو کشته بود. 

تایید حکم 3 بار قصاص عامل جنایت خانوادگی

عبارات مهم : جنایت

قضات دیوانعالی کشور، حکم سه بار قصاص پسر کینه جو را تأیید کردند که در جنایتی هولناک پدر، مادر و پدربزرگش را با چاقو کشته بود.

ایران نوشت: این جنایت خانوادگی شب هشتم آذر سال 93 در آپارتمانی واقع در تهرانپارس اتفاق افتاد. روز واقعه پسر جوانی تلفنی به پلیس خبر داد که دوستش «میلاد»، پدر، مادر و پدربزرگ خود را کشته هست. بعد از تماس این جوان، مأموران پلیس در صحنه جرم حاضر شدند و میلاد را هنگام انتقال اجساد اعضای خانواده اش به ماشین پراید دستگیر کردند.

تحقیقات پزشکی قانونی هم حکایت از آن داشت که اعضای خانواده در ساعات نهایی شب قبل و در حالی که همگی خواب بوده اند با ضربات چاقوی پسر خانواده از پا درآمده اند. دوست میلاد در بازجویی ها به پلیس گفت: «شب قبل، میلاد در تماس تلفنی به من گفت از زندگی خسته شده است و می خواهد اعضای خانواده اش را به قتل برساند.بعد از شنیدن این حرف او را آرام کردم تا اینکه ساعت 6 صبح میلاد دوباره زنگ زد و با خونسردی اصرار کرد به منزل ارزش بروم تا راجع به عنوان مهمی با هم صحبت کنیم. هنگامی که با نگرانی جلوی در منزل ارزش رسیدم، میلاد را دیدم که منتظرم بود.

تایید حکم 3 بار قصاص عامل جنایت خانوادگی

همان موقع هم گفت اعضای خانواده اش را به قتل رسانده است.«میلاد» نیز در بازجویی گفت: «از گذشته با پدر 60 ساله و مادر 55 ساله ام اختلاف داشتم تا اینکه شب گذشته جهت آخر دادن به این اختلاف ها تصمیم به قتل ارزش گرفتم. البته پدربزرگم هم در منزل مان میهمان بود.برای اجرای نقشه ام منتظر ماندم تا آنها بخوابند و…

میلادپس از محاکمه درشعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران که به ریاست قاضی قربانزاده وبا حضورقاضی اسلامی-مستشاردادگاه-برگزارشد با درخواست خواهر، خاله و دایی اش به سه بارقصاص محکوم شد.این درحالی بود که پزشکی قانونی، سلامت روانی اش را تأیید کرده بود. این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشورنیزمهر تأیید خورد.

قضات دیوانعالی کشور، حکم سه بار قصاص پسر کینه‌جو را تأیید کردند که در جنایتی هولناک پدر، مادر و پدربزرگش را با چاقو کشته بود. 

واژه های کلیدی: جنایت | پزشکی | قانونی | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs