ظریف ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار

ظریف: ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار درمان سرطان سرطان پروستات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی واکنش کشور عزیزمان ایران به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو

سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو که در بندی از آن به موضوعاتی مرتبط با کشورمان اشاره شده است هست، گفت: ما اتهامات تکر

واکنش کشور عزیزمان ایران به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو

واکنش کشور عزیزمان ایران به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو که در بندی از آن به موضوعاتی مرتبط با کشورمان اشاره شده است هست، گفت: ما اتهامات تکراری این بیانیه راجع به کشور عزیزمان ایران را همچون گذشته رد و محکوم می کنیم.

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی گفت: تحولات و مباحث این نشست را دقیقا رصد کردیم؛ بویژه رفتارها و فشارهای آمریکا بر اعضای این پیمان را دیدیم. متاسفانه به رغم آن که بیشترین هزینه های ناتو صرف امنیت ایالات متحده آمریکا می شود، این کشور طلبکارانه و با ایجاد فشار تلاش در تحمیل نظرات و سیاست های خود نسبت به دیگر ملت ها، بخصوص کشورهای اروپایی دارد.

واکنش کشور عزیزمان ایران به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو

وی ادامه داد : جای بسی شگفتی و تامل دارد که بعضی همچنان در تکرار اتهامات واهی و بی اساس نسبت به سیاست های جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اصرار بیهوده می ورزند.

قاسمی با اشاره به اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی به عنوان تنها مرجع تخصصی بین المللی همواره تمامی فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را مورد تایید قرار داده هست، افزود: کشورهای عضو ناتو که بدون شک از گزارشات مکرر و مستمر آژانس نسبت به کارها و پایبندی کشور عزیزمان ایران به تعهدات خود آگاهی کامل دارند به جای خشنود کردن مقامات آمریکایی، ابتدا باید دلواپس عدم پایبندی و خروج غیر قانونی و یک جانبه یک عضو خود نسبت به تعهدات بین المللی در مباحث مختلف، از جمله برجام می بودند و به جای قلب واقعیت های روشن و بدیهی، سیاست های یک جانبه گرایانه و خطرناک این کشور را مورد شماتت قرار می دادند ولی ظاهرا باز در این برهه از وقت بعضی اعضای ناتو جای آمریکا و کشور عزیزمان ایران را که همواره به تعهدات بین المللی خود متعهد و سیاست های هوشمندانه آن در جهت حفظ صلح و امنیت بین المللی است را بصورت سفارشی عوض کردن داده اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو که در بندی از آن به موضوعاتی مرتبط با کشورمان اشاره شده است هست، گفت: ما اتهامات تکر

این دیپلمات ارشد ایرانی در ادامه تصریح کرد: ابراز نگرانی کشورهای عضو ناتو از برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران کاملا بی اساس و بی مورد هست. برنامه موشکی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نه تنها ناقض قطعنامه ۲۲۳۱ نیست، بلکه کاملا متعارف و دفاعی است و کشور عزیزمان ایران نیز همچون تمام کشورهای مستقل دنیا حق برخورداری از تمامی برنامه های متعارف نظامی – دفاعی جهت دفاع از منافع، مردم و کیان کشور خود را داراست و قطعا اینگونه ابراز نگرانی های بی مورد تاثیری بر سیاست جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در حفظ، توسعه و تقویت توان و برنامه دفاعی موشکی نخواهد داشت.

سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص نقش جمهوری اسلامی در منطقه نیز گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همواره خواستار همکاری و گفت و گوی درون منطقه ای با همسایگان خود بوده و به آن اعتقاد و باور دارد و از هیچ فرصتی جهت ورود به این گفتگوها با همسایگان خود در هر شکلی دریغ نکرده و نمی کند. کشور عزیزمان ایران اعتقاد است هیچکدام از بحران های منطقه ای راه حل نظامی نداشته و ندارد.

قاسمی در آخر گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بیش و پیش از اینکه بعضی کشورهای عضو ناتو اقدام به راه اندازی ائتلاف های بعضا نمایشی و بی اثر، جهت مبارزه با تروریسم کنند و در حالیکه تروریست ها گروه گروه از بعضی از همین کشورها روانه خاورمیانه بودند، در این مقطع حساس تاریخی با درایت و تلاشی بی امان به مبارزه با تروریست های پرورشی و صادراتی پرداخت و در نهایت نیز نقش موثری در آخر حاکمیت سرزمینی گروههای خطرناک تروریستی همچون داعش در منطقه ایفا کرد.

واکنش کشور عزیزمان ایران به بیانیه نشست سران کشورهای عضو ناتو

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | اسلامی | بیانیه | ایرانی | برنامه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs