ظریف ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار

ظریف: ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار درمان سرطان سرطان پروستات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اهمیت حیاتی یک جام راحت جهت مرد مونقره‌ای آبی‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها عصر امروز باید در ورزشگاه آزادی به مصاف کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر بروند و حالا شاید استرس این بازی در مرحله یک هشتم نهایی جا

اهمیت حیاتی یک جام راحت جهت مرد مونقره‌ای آبی‌ها

اهمیت حیاتی یک جام راحت جهت مرد مونقره ای آبی ها

عبارات مهم : ایران

سرمربی آبی پوشان عصر امروز روزی حیاتی را می گذراند.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها عصر امروز باید در ورزشگاه آزادی به مصاف کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر بروند و حالا شاید استرس این بازی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برایشان کمتر از استرس فینال نباشد.

اهمیت حیاتی یک جام راحت جهت مرد مونقره‌ای آبی‌ها

روز گذشته پرسپولیس در همین مسابقه ها برابر صنعت نفت آبادان با کمی بدشانسی از بین بردن شد و جام حذفی را در همین مرحله یک هشتم تمام شده است دید. برد صنعت نفت و صعودش به جمع 4تیم مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حالا شاید انگیزه مضاعفی به بازیکنان کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر داده باشد و آنها شب گذشته را با این رویا به خواب رفته باشند که یک تیم دیگر از خطه جنوب کشور، یکی دیگر از تیم های بزرگ پایتخت را از بین بردن کند و مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با سه تیم از جنوب کشور و یک تیم از شمال برگزار شود و جام حذفی واقعا جام شگفتی ها باشد.

سرمربی آبی پوشان ولی قطعا با شرایطی که دارد نمی خواهد به شکست فکر کند. مرد مونقره ای نیمکت استقلالی ها که شاید جهت رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر، تنها روی کاغذ شانس داشته باشد و این عنوان حداقل در لیگ هفدهم برایش یک رویای دور از دسترس باشد ولی به جام حذفی فکر می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها عصر امروز باید در ورزشگاه آزادی به مصاف کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر بروند و حالا شاید استرس این بازی در مرحله یک هشتم نهایی جا

جامی که جهت رسیدن به آن راه کوتاهتری را باید طی کند و تنها با سه بازی دیگر می تواند با آوردن یک جام، بعد از مدت ها ناکامی، موفقیت را به منزل آبی پوشان ببرد و یک بار دیگر خودش را در دل هواداران این تیم که فصل مشکل را پشت سر گذاشته اند باز کند. پیرمرد آلمانی که از روز اولی که روی نیمکت استقلالی ها نشسته تشنه برد است و در هفته های اخیر با بردن سپاهان روی نوار موفقیت افتاده است نمی خواهد شانس قهرمانی در جام حذفی و خوشحال کردن طرفداران تیم استقلال را از دست بدهد.

حالا کشور عزیزمان ایران جوان حتی اگر به این فکر کند که همین دیروز صنعت نفت توانسته پرسپولیس را ببرد یا به برد سال ها پیش شاهین دیگر تیم بوشهری و از بین بردن استقلال در همین جام حذفی هم فکر کند، باز هم سد آرزوهای مرد آلمانی را پیش رو دارد جهت اینکه به شگفتی سازی فکر کند. سدی که وینفرد شفر به این راحتی ها از آن نخواهد گذشت و حالا قهرمانی در جام حذفی شاید بزرگترین نشانه این فصلش باشد. قهرمانی ای که دل طرفداران تیم استقلال را آرام و رابطه ارزش را با پیرمرد آلمانی بیش از پیش خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | استقلال | مرد آلمانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs