ظریف ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار

ظریف: ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار درمان سرطان سرطان پروستات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اولین خرید زمستانی رئال مادرید مشخص شد

نشریه اسپانیایی مارکا فاش کرد که رئال مادرید در زمستان یک دروازه‌بان جذب می‌کند.

اولین خرید زمستانی رئال مادرید مشخص شد

اولین خرید زمستانی رئال مادرید مشخص شد

عبارات مهم : میلیون

نشریه اسپانیایی مارکا فاش کرد که رئال مادرید در زمستان یک دروازه بان جذب می کند.

به گزارش ایلنا، نشریه مارکا در گزارشی آورده که کلوب رئال مادرید مسمم است که کپا آریزابالاگا، دروازه بان آینده دار اتلتیک بیلبائو، را به محض شروع پنجره نقل و انتقالات زمستانی با مبلغ 25 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

اولین خرید زمستانی رئال مادرید مشخص شد

این دروازه بان اسپانیایی اخیرا جهت تمدید قرارداد با کلوب به مسئله برخورده و او بعد از 12 ماه مذاکره هنوز جواب مشخصی به مسئولان باشگاع اعلام نکرده هست. لوس بلانکوس به آینده دروازه اش می اندیشد و دروازه بان 23 ساله گزینه بی نظیری جهت جانشینی کیلور ناواس خواهد بود.

قرارداد فعلی کپا ژوئن 2018 به آخر می رسد و به همین علت رئال می تواند شش ماه مانده به منقضی شدن اعتبار قرارداد این بازیکن با او مذاکره کند و جهت اینکه مایل است او را سریعتر به خدمت بگیرد، مبلغی را به عنوان بند آزادسازی پرداخت کند.

نشریه اسپانیایی مارکا فاش کرد که رئال مادرید در زمستان یک دروازه‌بان جذب می‌کند.

مارکا همچنین فاش کرده که قرارداد رئال با کپا شش ساله خواهد بود و فلورنتینو پرز، مدیر باشگاه، که علاقه مند به آینده نگری است مبلغ 2.5 میلیون یورو را هر سال جهت دروازه بان تازه در نظر بگیرد؛ حقوقی مشابه تئو هرناندز و دنی سبایوس. قرار است این پیشنهاد بعد از آخر کار رئال در جام کلوب های دنیا ارائه شود.

در حال حاضر رابطه دوستانه ای بین دو مدیر کلوب وجود ندارد ولی پرز نشان داده هر لحظه به دنبال راهکاری جهت حل معامله است و چرداخت رقمی زیاد از ارزش کپا می تواند حسن نیت او را نشان بدهد. همانطور که او دنی سبایوس و تئو هرناندز را در تابستان از رئال بتیس و اتلتیکو مادرید به خدمت گرفت.

واژه های کلیدی: میلیون | قرارداد | دروازه بان | رئال مادرید | نقل و انتقالات زمستانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs