ظریف ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار

ظریف: ادرار انجمن پروستات استفاده تکرر ادرار درمان سرطان سرطان پروستات اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا کی‌روش فکر می‌کند از مراکش عقبیم؟

به گزارش خبرآنلاین، تیم ملی کشور عزیزمان ایران نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را باید برابر مراکش برگزار کند. حریفی که به مراتب شاید روی کاغذ از اسپان

چرا کی‌روش فکر می‌کند از مراکش عقبیم؟

چرا کی روش فکر می کند از مراکش عقبیم؟

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش هنوز اعتقاد دارد اوضاع فوتبال مراکش بهتر از کشور عزیزمان ایران است.

به گزارش خبرآنلاین، تیم ملی کشور عزیزمان ایران نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را باید برابر مراکش برگزار کند. حریفی که به مراتب شاید روی کاغذ از اسپانیا و پرتغال راحت تر باشد. کارلوس کی روش ولی هنوز اعتقاد دارد ما از مراکش عقب هستیم. چراکه جدی ترین نگرانی او تعامل کلوب ها با تیم ملی هست. از این جهت که در حال حاضر این نگرانی وجود دارد که اگر تیم ها به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا برسند، بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار می دهند یا خیر؟ چون اردیبهشت ماه اردوی پیش از جام جهانی تیم ملی برگزار می شود و کی روش می خواهد همه بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

چرا کی‌روش فکر می‌کند از مراکش عقبیم؟

حرف او راجع به عقب بودن کشور عزیزمان ایران از مراکش هم این است که تیم ملی این کشور به تازگی در بازی های قهرمانی آفریقا شرکت کرد و این تیم در حالی با پیروزی برابر نیجریه قهرمان شد که متشکل از بازیکنان داخلی بود. بازیکنانی که بدون مسئله در اختیار کلوب ها قرار داده شدند. کی روش هم همین انتظار را دارد ولی هنوز دلواپس ماجرای افزایش تیم ها به دور دوم است.

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | بازیکنان | جام جهانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs